SEO – optimalizace e-shopů, aby přinášely peníze

Jestliže máte internetový obchod, potřebujete také SEO. Optimalizace e-shopu je nutnou podmínkou k tomu, aby nebyl ve vyhledávačích upozaděn a vy jste nepřicházeli o peníze. Tak to ve světě internetu prostě chodí. Kdo není vidět ve vyhledávačích, jako by nebyl.
SEO Optimalizace eshopu 1
SEO Optimalizace eshopu 3

Změňte svůj e-shop ve výdělečný stroj

SEO Optimalizace eshopu 5

Nasměrujeme k vám zákazníky z vaší cílové skupiny

SEO Optimalizace eshopu 7

Zařídíme, aby u vás návštěvníci více nakupovali

SEO Optimalizace eshopu 9

Poradíme si s e-shopy jakékoliv velikosti

SEO Optimalizace eshopu 11
Můžete sypatt peníze do nákladných PPC kampaní

A možná že se dostaví nějaký ten sezónní zisk. Avšak jestli má mít váš e-shop nějakou perspektivu, potřebujete také dobré umístění v organických výsledcích Googlu, Seznamu a dalších vyhledávačů.

Stálá, dlouhodobá návštěvnost, nižší náklady na konverzi (tedy proměnu návštěvníka v zákazníka) a celkové zlepšení vašeho e-shopu po technické i obsahové stránce. To je náš úkol.
Pomohli jsme k lepšímu umístění již bezpočtu e-shopů a není důvod, proč by měl být právě ten váš výjimkou. Kontaktujte nás a můžeme se dát do práce.

Co váš e-shop potřebuje a (možná) nemá

Aby váš e-shop fungoval, jak má, bude nezbytně potřebovat například následující:
01
Bleskové načítání stránek
02
Snadnou orientaci z hlediska návštěvníka
03
Vzájemnou strukturní provázanost jednotlivých stránek
04
Rich Snippets
05
Detailní popis a kvalitní obrazovou dokumentaci každého produktu
06
Možnost filtrovat zboží podle různých parametrů
07
Možnost hodnotit zboží zákazníkem
08
Online chat pro zákaznickou podporu
09
Jednoduchý nákupní košík
10
Snadný nákup i přes mobil
11
Propojenost s platební bránou, možnost rychlých online plateb
12
Registraci ve zbožových srovnávačích
A ještě mnoho, mnoho dalšího. Vy se ovšem nemusíte znepokojovat ničím z toho. Od toho tu máte nás. Kontaktujte nás, nechte nás podívat se na náš e-shop a vytvořit vám nabídku, která vám padne jako ulitá.
První zběžná analýza a nabídka vás přitom nestojí ani korunu a je jen na vás, zda na ni kývnete. Zjistěte, co vašemu e-shopu chybí právě teď!

Často kladené otázky

Efektivita SEO se dá posuzovat z různých úhlů, nejčastějšími kritérii jsou ale: růst návštěvnosti stránek, růst pozic stránek ve vyhledávačích, růst zpětných odkazů a zmínek vaší značky, a růst objemu vašich objednávek. Pokud dochází alespoň k jedné a nejlépe ke všem z těchto věcí, pak je vše na dobré cestě.
Obtížnost klíčového slova je relativní a neměřitelný pojem, ale obecně indikuje, nakolik je těžké probojovat se pro toto klíčové slovo do čelních výsledků ve vyhledávači. Obtížnost roste či klesá v závislosti na autoritě vaší stránky a jejím momentálním stavu, a také v závislosti na kvalitě a množství konkurenčních webů.
To je nejlepší otázka, kterou SEO expertovi můžete položit… Ale uvažujte objektivně, nakolik je dnes důležité pro váš byznys být vidět na internetu. Pokud usoudíte, že to důležité je, pak budete potřebovat také SEO.
Pouze čtvrtina všech návštěvníků se vůbec obtěžuje na druhou stránku zavítat. Takže ano, pokud si vás má většina lidí všimnout, bude potřeba se na první stránku nějak probojovat.
Při PPC reklamě je vaše reklama umístěna na viditelném místě (ať již jde o výsledky vyhledávání, reklamní banner atd.) a vy platíte za každé kliknutí na ni. Úkolem SEO je naopak vylepšit organické umístění vašeho webu ve vyhledávačích, kde za kliknutí neplatíte nic.
>