SEO konzultace a další služby

Čas využít ten pravý potenciál vašeho webu je právě teď! Spojte se s námi a vaše stránky se ocitnou na cestě k nejvyšším příčkám vyhledávačů!

SEO Konzultace 1

SEO je naším denním chlebem již po mnoho let. Máme bohaté zkušenosti s optimalizací všech typů stránek

SEO Konzultace 3

Zajistíme vám růst návštěvnosti, ale také rostoucí míru konverzí a výdělečnosti vašeho webu

SEO Konzultace 5

O naší práci budete mít dokonalý přehled díky pravidelným reportům i přístupu k nonstop sledování pozic

SEO Konzultace 7

Předběžnou analýzu a doporučení vám uděláme zdarma

Více než jen SEO konzultace. Vašemu webu pomůžeme ve všech směrech

Naše práce nekončí jen SEO konzultací a doporučeními pro váš web. Pokud nás necháte, osobně se postaráme o to, aby nezůstalo jen u slov, ale aktivně proměníme váš web v magnet pro návštěvníky. Nespokojíme se pouze s tím – hlavním úkolem bude přesvědčit tyto návštěvníky, aby se stali klienty. Cesta k tomuto cíli je pro každý web jiná. My ji vytyčíme a postaráme se, abyste ji celou zdárně ušli…
SEO Konzultace 9
SEO Konzultace 11
Děláme hloubkovou SEO analýzu

Váš web prozkoumáme do všech detailů a určíme jeho silné i slabé stránky. Seznámíme se s vašimi produkty, oborem, v němž podnikáte, a také se situací vaší konkurence. Identifikujeme vaše cílové skupiny, určíme klíčová slova, na něž se vám vyplatí cílit.

SEO Konzultace 13
Každý web je unikát

Proto nenabízíme žádné univerzální balíčky SEO služeb, ale děláme na vašem webu jen ty práce, které opravdu potřebuje.

SEO Konzultace 15
Kolik zaplatíte, je na vás

Podle analýzy stanovíme rozpočet, který je optimální k tomu, aby se váš web dostal mezi premianty. Nemusíte se jím ale řídit. Pokud vám stačí jen správa při minimálním rozpočtu, nebo si dokonce přejete jen dílčí služby na hodinové bázi, můžeme se dohodnout i tak.

SEO Konzultace 17
Víme, jak na to

Pracovali jsme na všech typech webů od komerčních přes propagační, e-shopy a další, a to napříč desítkami oborů a pro klienty z Česka i zahraničí. Máme veškeré dovednosti a know-how k tomu, dostat vás na špici.

SEO Konzultace 19

Zjistěte, co váš web potřebuje

Úvodní, nezávazná analýza vás nebude stát ani korunu. Podíváme se, co by vašim stránkám prospělo, a navrhneme konkrétní řešení. Další postup je jen na vás. Usoudíte, že vše zvládnete sami? Jak je libo. Nebo se rozhodnete nechat optimalizaci na nás? Jsme vám k službám!
Kontaktujte nás a nechte si takovou nezávaznou konzultaci vypracovat.

Děláme SEO marketing s čistým štítem

Kývnete-li na vzájemnou spolupráci, můžeme vám zaručit následující:
Vždy budete vědět, na co byly vaše peníze použity
Žádné vágní sliby a nejasná prezentace výsledků. Každý měsíc vám zašleme reporty, přesně mapující práci, kterou jsme na vašem webu odvedli. Co jsme smazali, přidali, přepracovali, jaké zpětné odkazy přibyly – vše máte černé na bílém. Dostanete také přístup ke sledovacím nástrojům, kde můžete neustále sledovat vývoj pozic a návštěvnosti vašeho webu .
Budeme transparentní od samého začátku
Orientační analýzu vám děláme zcela zdarma, abyste měli jasnější představu, co očekávat a přitom se ještě nemuseli k ničemu vázat. Také hloubkovou SEO analýzu u nás máte zdarma, pokud se rozhodnete spolupracovat dlouhodobě. Jasně vás seznámíme s tím, co váš web potřebuje a kolik to bude stát, chcete-li z něj dostat maximum. Konečné rozhodnutí ale necháváme na vás.
Nebudeme trčet na místě
SEO je velice proměnlivý obor a z metod, které ještě nedávno mohly fungovat, jsou dnes loňské sněhy. Dbáme toho, co je zaručené, ale zároveň hledáme nové impulzy a řešení pro váš web. Stále se vzděláváme a držíme krok se změnami v algoritmech vyhledávačů i s novými oborovými trendy. Nenecháváme se ukolébat dřívějšími úspěchy s tím, že “my to všechno víme nejlíp”.
Budeme počítat s tím, že SEO je komplex služeb
Chcete-li posílit, musíte trénovat celé tělo, ne jen jednu část. Děláme komplexní vnitřní i vnější optimalizaci, od technického vyladění celého webu přes budování kvalitního obsahu až po linkbuilding a mnoho dalšího, co je právě potřeba.
Drtivá většina návštěvníků vašeho webu na něj přijde skrze výsledky vyhledávačů. PPC reklama je pěkná, ale dlouhodobé organické výsledky nic nenahradí. Zvyšte svou viditelnost a s ní i zisky skrze přirozeně dosažené pozice!

Naše agentura zajistí SEO od sklepa po střechu

01
Začínáme detailní vstupní analýzou
Vše, co potřebujeme vědět o vašem webu, oboru, produktech, cílové skupině i konkurenci nám řekne právě tato analýza. Ta nám pomůže vybrat vhodné zbraně do nadcházejícího boje o lepší pozice.
02
Vše s vámi ochotně konzultujeme
Představujeme vám optimální plán dalšího SEO postupu. Navrhujeme řešení, která jsou pro vás nejlepší, probíráme s vámi vaše vlastní představy o celém projektu a pomáháme vám nastavit efektivní obchodní strategii na internetu.
03
Web optimalizujeme z technického hlediska
Vždy dbáme na to, aby se váš web rychle načítal, byl přístupný robotům vyhledávačů, měl responzivní design, propracované vnitřní odkazování a splňoval veškeré technické nároky, které jsou dnes na kvalitní web kladeny.
04
Klíčová slova
Vybereme taková klíčová slova, na něž se vám s ohledem na míru konkurence vyplatí cílit nejvíce. Postupně rozšiřujeme sémantické jádro vašeho webu přidáváním dalších vhodných klíčových slov, které mohou vašemu projektu přinést úspěch.
05
Tvoříme kvalitní
obsah
Prodejní texty, články do blogu, vizuální materiály a mnoho dalšího. Tvoříme různé druhy obsahu, odpovídající různým cílům: prodat, informovat, odpovídat na konkrétní dotazy.
06
Děláme linkbuilding
Vytváříme různorodý odkazový profil vašeho webu, který zvýší jeho autoritu a také jeho návštěvnost.
07
Přizpůsobíme se změnám
Pokud některá ze strategií přestane fungovat, obměníme ji nebo se vydáme jinou cestou. Reagujeme na změny trendů a vyhledávačových algoritmů, sledujeme, jak na nový obsah reagují zákazníci a případně jej měníme.
08
O všem vás informujeme
Nezavíráme se někam do alchymistické laboratoře, odkud vychází jen plané přísliby. Otevřeně s vámi komunikujeme o tom, jak naše práce probíhá, zasíláme detailní reporty a jsme neustále otevřeni vašim podnětům a dotazům.
Pamatujte, že první místa ve vyhledávačích ještě nejsou všechno! Jde o to, pro jaká klíčová slova se váš web zobrazuje a zda vám to přináší nějaký zisk! U nás máte záruku, že se dostanete do čela pro takové dotazy, které mají skutečně smysl!

Podívejte se na některé z našich případovek

SEO Konzultace 29

Kolik budou naše služby stát?

Základní měsíční rozpočet na SEO propagaci u nás činí 15 000 korun. S tímto rozpočtem již lze průměrný web s nepříliš agresivní konkurencí dostat do TOP 10 za jeden rok.

Kolik ale bude váš web skutečně potřebovat, aby vyniknul, to můžeme určit teprve po analýze a konzultaci s vámi. Můžeme vám navrhnout i rozpočet pro rychlý růst, s nímž bychom se do první desítky dokázali probojovat cca již za půl roku.

Konečné rozhodnutí necháváme ale na vás. Kontaktujte nás, zjistěte, jaký rozpočet je pro váš web ideální, a sami si řekněte, jak dál!

>