Děláme linkbuilding. Budování zpětných odkazů, které má smysl

Linkbuilding je jedním ze stěžňů vaší webové lodi, která pluje po internetových mořích. Hojnost, ale především kvalita zpětných odkazů, které na vaše stránky vedou, je klíčová pro zvýšení jejich návštěvnosti. Jakmile tuto návštěvnost máte, mohou se už další odkazy sypat skoro samy!

Budovani Zpetnych Odkazu 1
Budovani Zpetnych Odkazu 3

Dodáme vašemu webu odkazy z relevantních webů s vysokou autoritou

Budovani Zpetnych Odkazu 5

Zajistíme rozmanitost vašeho odkazového profilu

Budovani Zpetnych Odkazu 7

Žádné spamové odkazy ani taktiky vedoucí k penalizaci

Budovani Zpetnych Odkazu 9

Vaše odkazy vám zajistí stálý přísun návštěvníků z cílových skupin

Svěřte zajištění těchto zpětných odkazů nám. Umíme toho ale mnohem více. Linkbuilding je jen malou částí komplexního SEO, které vašemu webu zajistíme. Kontaktujte nás a zjistěte, co vše vám můžeme nabídnout!

Zpětné odkazy a denní chleba linkbuildera

Vytváření zpětných odkazů lze rozdělit do několika skupin.Seznamte se s těmi nejdůležitějšími. Odkazy z každé z nich pro nás není problém zajistit – pokud víme, že to vašim stránkám opravdu prospěje.
Budovani Zpetnych Odkazu 11
Tvorba microsites a satelitních webů

Je tvorbou menších webových stránek, jejichž cílem je informovat o dané problematice a směřovat návštěvníky na některou ze stránek vašeho hlavního webu.

Budovani Zpetnych Odkazu 13
Broken linkbuilding

Spočívá v hledání nefunkčních odkazů na stránkách, které nějak souvisí s vaším oborem a tematikou. Tyto nefunkční odkazy najdeme a vyjednáme jejich nahrazení odkazy funkčními, které nebudou mířit nikam jinam než právě k vám!

Budovani Zpetnych Odkazu 15
PR články

Píšeme zajímavé články o vašem tématu, obsahující také odkaz na vaše stránky. Tyto články pak umístíme na některý z autoritních webů, ať již jde o zpravodajské weby, internetové magazíny, blogy atd. Tím se zvýší i renomé vašich stránek.

Budovani Zpetnych Odkazu 17
Nákup a výměna odkazů

Jde sice o metodu, která dnes již nehraje prim, ale i tak mohou guestposting a sponzorované příspěvky přinést určité výsledky. Zajistit můžeme i výměnu odkazů mezi vaším a některým z autoritních webů.

Budovani Zpetnych Odkazu 19
Registrace v katalozích

Jde o další metodu, která již svůj zenit překročila. Navzdory tomu jsou i dnes katalogy, kam se vám registrovat vyplatí. Víme, které to jsou! Vše zařídíme.

Budovani Zpetnych Odkazu 21
Příspěvky v diskusních fórech

Jde spíše o doplňkovou aktivitu, ale i tak může vaší značce prospět, pokud se její jméno objeví na některém z relevantních diskusních fór. My se postaráme, aby se tak stalo co nejpřirozeněji, bez reklamní pachuti.

Líbí se vám představa řady kvalitních zpětných odkazů, jimiž na váš web proudí zákazníci? Proměníme tuto představu ve skutečnost! Klikněte na tlačítko níže a zahajte tak naši vzájemnou spolupráci!

Budujeme zpětné odkazy tak, aby tvořily pestrý profil

Zvolit pouze jeden ze způsobů tvorby zpětných odkazů je strategie, která takřka jistě selže. Cílem linkbuildingu by měla být tvorba přirozeně působícího odkazového profilu. Jednostranná přehršel PR článků nebo vyměněných odkazů je pro vyhledávače nápadná a může vašemu webu přinést penalizaci.

Dobrý linkbuilder pracuje tak, aby za kvalitním odkazovým profilem nebyla vidět cílená snaha a přesto přinášel výsledky.

Je třeba také počítat s tím, že hodnota některých odkazů může postupně klesat nebo naopak stoupat. Vyvážený profil ale dovede takové změny úspěšně přestát. Chcete-li takový profil mít i vy, jsme vám k službám.

Budovani Zpetnych Odkazu 23
Budovani Zpetnych Odkazu 25

Nemusíte se pouštět do drahého nákupu zpětných odkazů. Kvalitní link lze pořídit i jinak

Zpětný odkaz vám pomáhá nejen jako potenciální zdroj návštěvníků. Může také zvýšit autoritu vašeho webu, jestliže vede z webu, který je sám autoritním.

Získat odkaz z takovýchto autoritních webů není vždy snadné. Někteří jsou ochotni platit za jediný takový odkaz spousty peněz.

Přesto existují stránky s vysokou autoritou, odkud lze pořídit zpětný odkaz lacino nebo i bezplatně. Během let praxe jsme nasbírali spoustu konexí právě na takové weby. Možná, že na některý z nich se vyplatí dát i odkaz k vám!

Vše důkladně zvážíme a rozhodneme se pro řešení, které je pro vás nejvíce prospěšné.

Děláme linkbuilding bez hrozby penalizace

Bez dobrého linkbuildingu by bylo každé SEO velmi vratké. Linkbuilding je všem i dvousečný meč, který může vašim stránkám pořádně zatopit.

Bohužel je i dnes řada agentur, které sází u linkbuildingu především na kvantitu hraničící se spamem. Takovéto taktiky patří minulosti i když mohou v krátkodobém horizontu přinést určité výsledky. Perspektivně ale vašemu webu spíše zlomí vaz, jakmile vyhledávače usoudí, že tu něco nehraje.

Budovani Zpetnych Odkazu 27
Budovani Zpetnych Odkazu 29
Jestli množství vašich odkazů roste příliš rychle

Odkazuje-li se ze stejného anchoru, odkazuje-li se z webů, které tematicky s tím vaším vůbec nesouvisí – to vše je vyhledávačům nesmírně nápadné a mohou vás za to také náležitě potrestat.

Dobrý linkbuilding sází především na tematickou provázanost vašeho webu a webu, z nějž je odkazováno, a také na odkazovou pestrost a přirozenost. Takový linkbuilding má jediný smysl – takový linkbuilding děláme i my.

Případové studie – podívejte se, jak naše práce pomohla webům klientů

Mít kvalitní odkazový profil je skoro jako mít perpetuum mobile – odkazy k vám lákají více a více návštěvníků. Pokud se těmto návštěvníkům váš web líbí, mohou na něj následně sami někde odkázat – a je z toho další odkaz, který vás nic nestál! Nechte nás učinit tímto směrem první krok!

Často kladené otázky

Efektivita SEO se dá posuzovat z různých úhlů, nejčastějšími kritérii jsou ale: růst návštěvnosti stránek, růst pozic stránek ve vyhledávačích, růst zpětných odkazů a zmínek vaší značky, a růst objemu vašich objednávek. Pokud dochází alespoň k jedné a nejlépe ke všem z těchto věcí, pak je vše na dobré cestě.
Obtížnost klíčového slova je relativní a neměřitelný pojem, ale obecně indikuje, nakolik je těžké probojovat se pro toto klíčové slovo do čelních výsledků ve vyhledávači. Obtížnost roste či klesá v závislosti na autoritě vaší stránky a jejím momentálním stavu, a také v závislosti na kvalitě a množství konkurenčních webů.
To je nejlepší otázka, kterou SEO expertovi můžete položit… Ale uvažujte objektivně, nakolik je dnes důležité pro váš byznys být vidět na internetu. Pokud usoudíte, že to důležité je, pak budete potřebovat také SEO.
Pouze čtvrtina všech návštěvníků se vůbec obtěžuje na druhou stránku zavítat. Takže ano, pokud si vás má většina lidí všimnout, bude potřeba se na první stránku nějak probojovat.
Při PPC reklamě je vaše reklama umístěna na viditelném místě (ať již jde o výsledky vyhledávání, reklamní banner atd.) a vy platíte za každé kliknutí na ni. Úkolem SEO je naopak vylepšit organické umístění vašeho webu ve vyhledávačích, kde za kliknutí neplatíte nic.
>